چند روش برای مطالعه در کانون زبان گرگان

چند روش برای مطالعه در کانون زبان گرگان :

۱٫خواندن بدون نوشتن در کانون زبان گرگان

در کانون زبان گرگان مطالعه کردن روشی است که باید برای اینکه یک موضوع را متوجه شویم حتما تمام حواس خود را جمع کنیم.گاهی اوقات نیاز است که برای فهمیدن یک مطلب چشمان خود را ببندیم و مطالب درس را با صدای بلند بخوانیم.

البته مشاوران در کانون زبان گرگان به خوانواده دانش آموزان می گویند برای اینکه فرزندانشان درس بخوانند حتما محیط خانه را ارام و ساکت قرار دهید.

که دانش اموزان بدونه داشتن دغدغه فکری و ذهنی به درس خواند برسند.

کانون زبان گرگان به دانش اموزان یاداوری می کنند که مطالب مهم راحتما یادداشت برداری کنند. و این نکات یادداشت شده را نگه داری کنند و در زمان امتحانات دوباره مطالعه کنند.

۲٫خط كشيدن زير نكات مهم در کانون زبان گرگان

یکی دیگراز روش های مطالعه که کانون زبان گرگان از ان می گوید خط کشیدن زیره نکات مهم است ولی روش کاملی نمی باشد.

زیرا دانش اموزان ذهنشان فقط به همن مطالبی که خط کشده شده می شود و به بقیه مطالب توجه نمی کنند و شاید این مطالب خیلی مهم باشد.

روش درست این کار در کانون زبان گرگان این است که دانش اموز ابتدا کل مطلب را بفهمد سپس زیر نکات اصلی و مهمش خط بکشد

۳٫حاشیه نویسی در کانون زبان گرگان

روش حاشیه نویسی در کانون زبان گرگان نسبت به روش های قبلی بهتر است. زیرا در این روش دانش اموزان کل مطالب را درک کرده اند و سپس از حاشیه نویسی استفاده می کنند.

البته این مورد را باید در نظر گرفت که این روش را باید برای مطالبی که خیلی مهم نیستند انجام داد و در کتب های درسی نباید از ان استفاده کرد.

البته دانش اموز باید تمامی روش های مطالعاتی که مشاوران کانون زبان گرگان بیان کرده اند را تست کنند و هر کدام که فک میکنن راحت تر است را انجام دهند.

 

 

دیدگاه ها بسته شده است

پرداخت شهریه
خانه
آزمون های آنلاین
تماس با ما