درباره ما

[vc_row bg_type=”bg_color” bg_override=”full” bg_color_value=”#ffffff”][vc_column width=”1/2″][vc_gallery interval=”3″ images=”557,541,616″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

راهنمای ثبت نام و پرداخت شهریه

  1. ابتدا در صفحه اصلی برنامه سال تحصیلی مربوطه را دریافت و کلاس خود را مشخص نمایید.

  2. در صفحه اصلی در بالای صفحه منوی سمت چپ پرداخت شهریه را انتخاب نمایید.

  3. اطلاعات را تکمیل و کلاس مورد نظر را که در مرحله قبل مشخص کردید انتخاب نمایید.

  4. و در آخر دکمه پرداخت شهریه را انتخاب کنید تا به درگاه بانک متصل شوید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#ffffff”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1534191116590{margin-right: 50px !important;margin-left: 30px !important;padding-right: 50px !important;padding-left: 30px !important;}”]

سیستم آموزشی کانون ریاضی بامداد

سیستم آموزشی کانون ریاضی بامداد  به صورت ترمیک در قالب(۷۰ جلسه آموزشی می باشد که خود به دو نیم سال ۲۵ جلسه ای و یک ترم تابستان ۲۰ جلسه ای تقسیم شده است. تقویم آموزشی و زمانبندی دقیق این دوره ها به شرح ذیل می باشد.

  1. نیمسال اول شامل ۲۵ جلسه(۲۳ جلسه تدریس – ۲ جلسه آزمون) شروع از مهرماه تا پایان دهه اول دی ماه
  2. نیمسال دوم شامل ۲۵ جلسه(۲۳ جلسه تدریس – ۲ جلسه آزمون) شروع دهه اول بهمن ماه تا پایان اردیبهشت
  3. ترم تابستان شامل ۲۰ جلسه از اول تیر ماه هر سال تا پایان مرداد ماه تعداد جلسات آموزشی در هر نیمسال با توجه به تقویم و تعطیلات رسمی موجود در بازه‌های زمانی ذکر شده ۲۵ جلسه هشتاد دقیقه ای می باشد.

در هر نیمسال دو دوره آزمون به صورت میان ترم و آزمون پایانی در انتهای نیمسال برگزار می گردد.در پایان نیمسال اول که مقارن با شروع آزمون های ترم اول مدارس می‌باشد به فراگیران به منظور تجدید قوا و همچنین پرداختن به آزمون ترم اول مدارس، تعطیلات ۲۰ روزه داده می‌شود که البته در این فرصت اولیای محترم می‌توانند نسبت به ثبت نام نیمسال دوم فرزندشان اقدام نمایند.

شایان ذکر است در اثنای نیمسال دوم از ۲۰ اسفند الی ۱۴ فروردین هر سال تعطیلات سال جدید موسسه می باشد و فراگیران پس از گذراندن ایام تعطیل، کلاس های نیمسال دوم را تا اول خرداد که مصادف با آغاز امتحانات پایان سال تحصیلی میباشد ادامه خواهند داد. با پایان یافتن سال تحصیلی، فراگیران همزمان دوره آموزش ریاضی مربوطه را نیز به پایان می‌رساند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery interval=”3″ images=”478,548,466″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f7f7f7″][vc_column width=”1/2″][vc_gallery interval=”3″ images=”644,645,646″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1534191453441{margin-right: 50px !important;padding-top: 50px !important;padding-right: 50px !important;background-color: #f7f7f7 !important;}”]

ستاره های بامداد

کانون بامداد در ۳ سال اخیر در زمینه پایه ششم در مدارس تیزهوشان و نمونه  واحد دخترانه و پسرانه  قبولی های زیادی داشته است.

مهدی قربانی، محمد جواد قلی پور، سید طاها حسینی جیلی و …. بخشی از قبولی های واحد پسران کانون بامداد در مدارس تیزهوشان و نمونه و  در واحد دختران، سارینا کردی فر، آیدا حنایی، الینا تمسکنی زاهدی، فاطمه فرهمند پور و ………بخشی از قبولی های کانون بامداد می باشد.

محمد جواد احمدی، عرفان محمود نیا، مهرداد معادی، میثم شکاری و …. بخشی از قبولی های پایه نهم می باشد.

امید است با برنامه ریزی مناسب نام شما در بین قبولی های ما قرار گیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پرداخت شهریه
خانه
آزمون های آنلاین
تماس با ما